بررسی مشکلات حمل و نقل عمومی؛ جلسه رئيس شوراي شهر و نماينده شوراي اسلامی مهریز

بررسی مسائل و مشکلات حمل و نقل عمومی؛ جلسه رئیس شورای شهر و نماینده شورای اسلامی شهر مهریز


مدیر سایت    ۸ اسفند ۱۳۹۷     آخرین اخبار، اخبار ویژه، گزارش تصویری    0 نظر    Views: 104       

بررسی مسائل و مشکلات حمل و نقل عمومی در جلسه رئیس شورای شهر و نماینده شورای اسلامی شهر مهریز در سازمان حمل ونقل مهریز با دکتر شفیعی رئیس سازمان حمل ونقل، بار و مسافر شهرداری یزد

🔸 به گزارش روابط عمومی شورا در روز سه شنبه هفتم اسفند ماه ۱۳۹۷، جلسه ای با حضور اعضای شورای اسلامی شهر مهریز در دفتر ریاست سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری یزد برگزار گردید. این جلسه با هدف بحث و بررسی مسائل و مشکلات حمل و نقل درونشهری و بین شهری این شهر برگزار گردید و در پایان در زمینه مرتفع نمودن این مشکلات بحث و بررسی لازم صورت پذیرفت.


در تاریخ سرزمین کهن مهریز، باغ شهر استان یزد و دیار مهر و مهرورزی؛ پویندگی و توانمندی قرین پایداری و پایندگی بوده است. زندگی مردمش را از دیرباز هم بر نقش و نگار طاق و رواق و شبستان و ایوان می بینیم و هم نوشته ها و نگاشته های روی خشت ها و تخته سنگ ها و طومارها و اوراق کتاب ها . فضای فرهنگی و معنوی این سرزمین را از همان آغاز راه گوهری ارزشمند می یابیم و طبیعتش را برخوردار از همه مواهب و ذخایرخدادادی. ساکنانش نه تنها دوستدار طبیعت اند که زندگی را در دل آن سامان داده اند و با آهنگ جاودانی و همیشگی طبیعت همساز ساخته اند و نقش این طبیعت و شگفتی هایش به دست آنان بر سنگ و فلز و چوب به جای مانده و فرآورده های هنری اعجاب آوری را پدیدآورده است.