سومین جلسه شوراي‌ شهر مهریز • شورای اسلامی شهر مهریز

سومین جلسه شورای‌ شهر مهریز


system
۲ آذر ۱۳۹۴
دسته بندی: Category
0
Views: 1023
تگ ها: tags

صورت جلسه شورای اسلامی شهر مهریز\r\n\r\nشماره جلسه: ۳        زمان و تاریخ جلسه: ساعت ۱۷:۰۰ روز یک شنبه مورخه ۱۷/۰۶/۹۲\r\n\r\nدستور جلسه    \r\n

  \r\n

 1. بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری پیرامون زمینهای شهرک باهنر
 2. \r\n

 3. بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری پیرامون اجرای ساختمان شهرداری
 4. \r\n

 5. بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری پیرامون بدهی آقای ناصر بافقی
 6. \r\n

 7. بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری پیرامون قرارداد شرکت محافظان امین جهت ساماندهی ساخت و سازهای غیر مجاز سطح شهر
 8. \r\n

 9. بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری پیرامون سالن چند منظوره فرمانداری
 10. \r\n

 11. بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری پیرامون بدهی شهرداری به اداره امور مالیاتی
 12. \r\n

 13. زمان تشکیل جلسات شورا
 14. \r\n

\r\n گزارشات و مصوبات جلسه\r\n\r\nسومین جلسه شورای اسلامی شهر مهریز با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید آغاز گردید ابتدا آقای دکتر مروی نام ضمن خوش آمد گویی به اعضاء، تولد حضرت معصومه را به اعضاء تبریک گفتند و از آقای عرب سرپرست حراست شهرداری دعوت به عمل آمد تا در خصوص واگذاری زمینهای شهرک باهنر به اعضاء پاسخ دهند و از آقای یوسف زارع و خانم محمودی نیز دعوت به عمل آمد که در رابطه با بدهی شهرداری به سازمانها و اشخاص حقیقی و حقوقی و سالن چند منظوره فرمانداری توضیحاتی ارائه نمودند؛ سپس پیرامون موارد مطروحه تصمیمات ذیل اتخاذ گردید:\r\n

  \r\n

 1. در خصوص واگذاری زمینهای شهرک باهنر به تعداد ۱۱۶ قطعه بحث و تبادل نظر شد که مقرر گردید پس از بررسی مجدد پرونده، نظر شورا جهت اقدام به شهرداری اعلام گردد.
 2. \r\n

 3. . در خصوص ساختمان شهرداری در خصوص هزینه ساخت آن از پیمانکار دعوت به عمل آید تا به توافق اولیه برسیم در غیر اینصورت فعلا کار تعطیل تا از استانداری استعلام بعمل آید.
 4. \r\n

 5. در رابطه با بدهی آقای ناصر بافقی جهت اجاره کشتارگاه شهرداری مکلف است بدهی نامبرده را وصول نماید.
 6. \r\n

 7. در رابطه با قرارداد شرکت محافظان امین جهت ساماندهی ساخت و سازهای غیر مجاز سطح شهر شهرداری مکلف است تا پایان شهریور ماه قرارداد شرکت ادامه پیدا کند و بعد از پایان قرارداد در صورت نیاز مجددا قرارداد انعقاد گردد.
 8. \r\n

 9. مقرر گردید شهرداری جهت تحویل سالن چند منظوره فرمانداری پیگیری لازم را بعمل آورد.
 10. \r\n

 11. در رابطه با بدهی شهرداری به دارایی مقرر گردید از سرپرست دارایی دعوت به عمل آید تا در جلسه ای با حضور اعضاء نسبت به بدهی های مالی شهرداری بررسی بعمل آید.
 12. \r\n

\r\n \r\n

  \r\n

 1. مقرر گردید جلسات شورا به شرح ذیل برگزار گردد:
 2. \r\n

 3. شنبه ها ساعت ۱۰:۰۰ صبح
 4. \r\n

 5. چهارشنبه ها ساعت ۱۷:۰۰ بعدازظهر
 6. \r\n

\r\nجلسه در ساعت ۲۰:۳۰ با ذکر صلوات خاتمه یافت.


ر تاریخ سرزمین کهن مهریز، باغ شهر استان یزد و دیار مهر و مهرورزی؛ پویندگی و توانمندی قرین پایداری و پایندگی بوده است. زندگی مردمش را از دیرباز هم بر نقش و نگار طاق و رواق و شبستان و ایوان می بینیم و هم نوشته ها و نگاشته های روی خشت ها و تخته سنگ ها و طومارها و اوراق کتاب ها . فضای فرهنگی و معنوی این سرزمین را از همان آغاز راه گوهری ارزشمند می یابیم و طبیعتش را برخوردار از همه مواهب و ذخایرخدادادی. ساکنانش نه تنها دوستدار طبیعت اند که زندگی را در دل آن سامان داده اند و با آهنگ جاودانی و همیشگی طبیعت همساز ساخته اند و نقش این طبیعت و شگفتی هایش به دست آنان بر سنگ و فلز و چوب به جای مانده و فرآورده های هنری اعجاب آوری را پدیدآورده است.