پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر مهریز به مناسبت روز شهردار • شورای اسلامی شهر مهریز

پیام تبریک اعضای شورای اسلامی شهر مهریز به مناسبت روز شهردار


مدیر سایت    ۲۶ اسفند ۱۳۹۷     آخرین اخبار    0 نظر    Views: 32       

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد … به گیتی نام خود را جاودان کرد

 

شهردار محترم و ساعی ایران زمین جناب آقای دکتر آخوندی

با سلام و تحیات الهی

 

از اینکه در کنف الطاف خاصه الهی درسال متوالی را در کسوت خدمت به مردم ولایتمدار شهرستان مهریز ، به انجام وظیفه ثمربخش و موثر پرداخته اید بسی شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه شهرستان ،۲۵ اسفند را که به یاد سردار سر لشگر مهندس مهدی باکری به روز شهردار نامگذاری شده را به محضرتان تبریک عرض نموده و امیدواریم شور شیرین خدمتتان در رویکرد پروژه های شهری با برداشتن گام های اساسی در زمینه توسعه شهر با
تدبیر رفیع و تلاش منیع همواره همسو بوده و به این بهانه این روز گرامی را به محضر کرامت ظهور و گهربارتان تبریک عرض می نماییم .لطف حق ، یار و ساقی کوثر یاور شما باشد.
اعضا شورای اسلامی شهر مهریز


در تاریخ سرزمین کهن مهریز، باغ شهر استان یزد و دیار مهر و مهرورزی؛ پویندگی و توانمندی قرین پایداری و پایندگی بوده است. زندگی مردمش را از دیرباز هم بر نقش و نگار طاق و رواق و شبستان و ایوان می بینیم و هم نوشته ها و نگاشته های روی خشت ها و تخته سنگ ها و طومارها و اوراق کتاب ها . فضای فرهنگی و معنوی این سرزمین را از همان آغاز راه گوهری ارزشمند می یابیم و طبیعتش را برخوردار از همه مواهب و ذخایرخدادادی. ساکنانش نه تنها دوستدار طبیعت اند که زندگی را در دل آن سامان داده اند و با آهنگ جاودانی و همیشگی طبیعت همساز ساخته اند و نقش این طبیعت و شگفتی هایش به دست آنان بر سنگ و فلز و چوب به جای مانده و فرآورده های هنری اعجاب آوری را پدیدآورده است.